Facebook Twitter E-mail
17. prosince 2014

Arrow přivítá Pána šelem

Seriál Arrow má za sebou podzimní finále a čeká ho krátká pauza, aby nabral trochu sil. A kromě sil se samozřejmě budou nabírat také noví herci, protože Oliver musí dostat další protivníky.

A přesně proto se do Starling City vypraví herecký veterán Marc Singer. Jméno vám možná nic neříká, ale tenhle chlapík má za sebou velké množství rolí. Tou nejznámější je postava Dara z kultovní klasiky Pán šelem (The Beastmaster).

Marc Singer se představí jako Generál Matthew Shrieve a poprvé by se měl na obrazovce objevit ve čtrnácté epizodě. Měl by se představit v záběrech z minulosti. V komiksech patří Shrieve mezi Creature Commandos, tým nadlidí, který se poprvé objevil při boji ve druhé světové válce.

Již nyní je jasné, že ve 14. epizodě se dočkáme velmi zajímavého příběhu, protože právě na tento díl je naplánován další velký host. Na scéně se totiž znovu objeví Slade Wilson (Manu Bennett).


Jak se vám líbilo podzimní finále? Co na třetí sérii říkáte a těšíte se, až bude pokračovat?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 148 týdny
Slade je v pohodě, ale Malcolm mi šíleně pije krev (asi to bude tim, že se...
Camfourek
před 148 týdny
Mně spíš dělá problém uvěřit tomu, že kpt. Jack je tady záporná postava.
olizmijahodu
před 148 týdny
Hádám, to bude asi jen nějaký flashback teď s tím Sladem, nebo se ukáže,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY