Facebook Twitter E-mail
18. prosince 2014

Peyton List se objeví v The Flash

K zimnímu spánku se uložil i seriál The Flash. Během tohoto odpočinku samozřejmě nebudou tvůrci zahálet a budou se snažit ulovit nějaké ty posily. Možná posily získá strana dobra, ale rozhodně se rozšíří počty záporáků. První z nich už totiž byl oznámen.

Do Central City se vypraví Peyton List, tedy herečka, kterou si fanoušci stanice CW jistě pamatují. V loňské sezóně se totiž promenádovala v seriálu Tomorrow People. Znát ji však můžete i ze seriálů Mad Men nebo FlashForward (Vzpomínka na budoucnost).

Představí se nám jako Lisa, mladší sestra Leonarda Snarta (Wentworth Miller). Mladší sestřička je z divokých vajec a snaží se bratrovi dokázat, že má na to, aby patřila do jeho zločineckého gangu. Je lstivá a tak trochu sadistická, zároveň se však nebojí použít jako zbraň svojí sexualitu, což bude špatná zpráva pro Cisca (Carlos Valdes). Představit by se nám měla v 16. epizodě s názvem „Rogue Time“.

V komiksech se Lisy stane Golden Glider, žena vyzbrojená ostrou bruslí a také dalšími smrtícími předměty, které samozřejmě používá k tomu, aby zničila Flashe. Jako jedna z Rogue si musí vést velmi dobře, obzvláště když uvážíte, kdo je její bratr.


Jak se vám líbila první polovina série a jste spokojeni s podzimním finále? Co říkáte na nového hosta?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spartak20
před 147 týdny
souhlasím :3 a moc se tam na ni těším :) všude kde byla se mi moc líbila :)
SuzanneDark
před 147 týdny
V TTP mi byla neskutečně nesympatická. Nepamatuju si, že by se jen jednou...
WhiteSparkle
před 147 týdny
V TTP byla někdy fajn, někdy strašně otravná, ale jsem ráda, že se objeví ve...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY