Facebook Twitter E-mail
18. prosince 2014

The Missing boduje na Starz

Kabelovka Starz oznámila, že se ztracenými jen tak končit nehodlá. Prodloužila totiž svou letošní novinku The Missing pro druhou sérii!

Seriál byl od počátku koncipován jako minisérie. Tento problém stnaice vyřeší zcela jednoduše: udělá z dramatu antologii. Druhá řada tedy bude stát zcela samostatně, bude se týkat nového případu v jiném městě a vystupovat zde budou nové postavy.

První řada vzniká ve spoluprodukci s britskou BBC. Hlavní postavou je Tony, který je po únosu syna vnitřně zlomený. Nedokáže se smířit s možností, že je Oliver mrtvý. Následující léta svého života stráví jeho hledáním, za co doplatí především jeho manželství s Emily.

Pro druhou sérii zatím nebylo oznámeno žádné nové osazenstvo. Scénáře se však opět ujme sourozenecké duo Harry a Jack Williams.

„Neskutečně talentovaní bratři Williamsové vytvořili komplexní a srdceryvný příběh. I když se děj, postavy a místo v nové sérii změní, očekáváme stejný dopad na diváky v souvislosti s vyprávěným příběhem a vývojem postav,“ uvedl v oficiálním vyjádření Carmi Zlotnik, výkonný ředitel stanice. „Jsme nadšení z reakce na první sérii a těšíme se na pokračování spolupráce s BBC, New Pictures a Playground ENtertainment.“

Pokračování seriálu není tak velkým překvapením. Novinka nedávno zapůsobila díky své dvojnásobné nominaci na Zlatý glóbus, a to v kategorii Nejlepší minisérie a Herečka v hlavní roli v minisérii.

Seriál se tak přidává k dalším antologiím, které v posledních letech zažívají velký rozkvět. V čele žebříčku stojí samozřejmě American Horror Story, náleží sem také Fargo, True Detective, nebo třeba novinky American Crime Story a Scream Queens.


Padla vám tato letošní novinka do oka? Jste rádi, že se seriál vydal cestou antologií a vytvoří novou, samostatně stojící sérii? Věříte, že se povede vytvořit stejně dobrá podívaná, jakou je seriál nyní?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 148 týdny
Skvělá zpráva :):)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY