Facebook Twitter E-mail
16. dubna 2011

ABC ruší „One Life to Live“ & „All My Children“

Ano, ABC se rozhodla zrušit dvě své mýdlové opery. „All My Children a One Life to Live jsou ikonickými kousky naší televize, které se nesmazatelně zapsali do naší kulturní historie,“ řekl ve svém prohlášení prezident Daytime, Disney ABC/Television Group Brian Frons. K úctě k jejich odkazu skončí All My Children v září 2011 a One Life to Live v lednu 2012. Fandové mýdlové opery mohou alespoň malou útěchu najít v tom, že jiná opera zůstává – General Hospital* vysílaná od roku 1963. All My Children mělo premiéru v roce 1970 a obdrželo přes **30 **cen Emmy. *One Life to Live debutovalo v roce 1968 a svou první Emmy získali v roce 2002 za nejlepší drama seriál nevysílaný v hlavním čase (The Daytime Emmy Award for Outstanding Drama Series).

Na obrázku vidíte Susan Lucci alias Ericu Kane z „All My Children,“ která je v této soap opeře od jejího počátku; je také nejlépe placenou herečkou v tzv. „daytime,“ její plat se odhaduje na $1 milión ročně. Téměř každý rok od 1978 byla Susan nominovaná na Emmy, dočkala se však až v roce 1999, kdy diváci zcela vybuchli a odměnili ji několik minut trvajícími ovacemi ve stoje.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY