Facebook Twitter E-mail
21. prosince 2014

Agents of S.H.I.E.L.D.: Agentku May překvapí exmanžel

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. si teď dopřává tříměsíční pauzu a na nové díly si tedy musíme ještě počkat. Již nyní se však můžete těšit na novou postavu, která v březnu zamíchá dějem druhé série.

V šestém díle této řady se agentka May (Ming-Na Wen) zmínila v jednom z rozhovorů s Bobbi (Adrianne Palicki), že byla vdaná, ale že se se svým bývalým už nevídá. Jednalo se o velmi překvapující informaci, jelikož fanoušci o Mayině osobním životě moc neví. Podle nejnovějších zpráv to však vypadá, že se diváci o Mayině minulosti dozví mnohem víc, jelikož k Agentům její manžel osobně zavítá. Jmenuje se doktor Andrew Garner a jeho roli ztvární herec Blair Underwood, kterého můžete znát ze seriálů jako jsou například The Event, Dirty Sexy Money, Sex and the City a další. Jak je už pro seriál typické, bližší informace prozrazeny nebyly.

Agenti se na televizní obrazovky vrací sice až 3. března 2015, ale čekaní na nové díly si můžete zkrátit osmidílnou sérií Agent Carter, jejíž hlavní představitelku jsme mohli v Agents of S.H.I.E.L.D. zahlédnout. Premiéra seriálu je naplánovaná na 6. leden 2015.


Jste zvědaví na Mayina exmanžela? Zajímá vás její minulost? Těšíte se na nové díly?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY