Facebook Twitter E-mail
22. prosince 2014

Noví hosté po Novém roce pro Novou holku

I seriál stanice FOX s názvem New Girl (Nová holka) si vybral krátkou vánoční pauzu. I když pauza to bude opravdu krátká, protože je naplánován návrat s novou epizodou již na 6. ledna.

Právě k této epizodě bylo nyní uvolněno několik fotek z natáčení a díky nim jsme se dozvěděli, na jaké hosty se můžeme těšit a co se v epizodě bude dít. První hostující herečkou bude Nasim Pedrad, ta momentálně účinkuje v letošní novince Mulaney, ale našla si čas, aby si odskočila do New Girl. Představí se jako Aly, nová partnerka u policie pro Winstona (Lamorne Morris). Drobná Aly bude zřejmě příčinou ohromení u Nicka (Jake M. Johnson) i Coache (Damon Wayans Jr.), kteří začínají vyšilovat, protože Winston absolvuje policejní akademii a blíží se jeho vstup do terénu.

Druhým hostem bude herečka Zoe Lister Jones, kterou můžete znát ze seriálu Friends with Better Lives nebo Whitney. Ta se představí jako radní Fawn Moscato, se kterou bude mít co do činění Schmidt (Max Greenfield). Důvod je prostý, chce zastavit noční stavbu pod jejich okny.


Jak se vám noví hosté líbí? A jak se vám prozatím líbila čtvrtá série?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 151 týdny
Tak na Jonesovou jsem zvědavá v FWBL byla úžasná

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY