Facebook Twitter E-mail
25. prosince 2014

American Crime Story již obsazuje hlavní role

Seriál American Crime Story je založen na bestselleru The Run of His Life: The People v. O.J. Simpson od Jeffreyho Toobina a na starosti ho bude mít Ryan Murphy a Brad Falchuk.

Bude vyprávět soudní proces O.J. Simpsona. Zaměřuje se na něj z perspektivy právních stran, kterým během sporu nechybí nečestné smlouvání a manévrování. Kromě toho všeho však ukazuje to nejdůležitější; zobrazuje, jak kombinace sebevědomí, obrany a historie policie v Los Angeles s městskou afroamerickou komunitou daly porotě přesně to, co potřebovala – důvodné pochybnosti.

To jsou všechno fakta, která již nějakou dobu známe, ale nyní konečně víme, kdo se představí v hlavních rolích. Samotného O.J. Simpsona si zahraje Cuba Gooding Jr.. Toho si nebudete pamatovat ze seriálových rolí, ale jistě si vybavíte nějakou filmovou. Ať už půjde o bláznivou komedii jako Plnou parou vzad, dojemný film Radio, akční Americký Gangster nebo sportovní Jerry Maguire, za který získal Oscara za nejlepší vedlejší roli.

Společnost mu bude dělat herečka Sarah Paulson, která si již spolupráci s Ryanem Murphym vyzkoušela. Momentálně září v seriálu American Horror Story, ale znát ji můžete i ze seriálu Studio 60 či z filmu 12 let v řetězech. Zde se představí jako Marcia Clark, žalobkyně případu proti O.J. Simpsonovi.

Zatím posledním do party je David Schwimmer, který se proslavil rolí Rosse Gellera v seriálu Přátelé. Poté se z hereckého pole stáhl a poslední dobou se věnoval spíše práci za kamerou a v dabingu. Namluvil například žirafáka Melmana v sérii Madagaskar. Jeho nejnovější rolí tak bude starý dobrý kamarád obžalovaného O.J. Simpsona, Robert Kardashian. Ten získal národní věhlas právě díky obhajobě v tomto případu.


Vyhlížíte nový projekt od Ryana Murphyho? A co říkáte na hlavní obsazení?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Aldyska
před 146 týdny
Na jednej strane sa teším na to. :) Nový projekt, super, ten nápad znie dobre,...
Balthazar6
před 146 týdny
Tak na tenhle serialovy pocin jsem velice zvedavy. Bude velmi zajimave sledovat...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY