Facebook Twitter E-mail
23. prosince 2014

The Flash: Do města se chystá další sourozenec

Je to jen pár dní, co jsme vás informovali o tom, že v seriálu The Flash se objeví Peyton List v roli mladší sestry Leonarda Snarta. Dnes přinášíme zprávu o další castingovém úlovku a opět půjde o roli sourozence.

Tentokrát se však sourozence dočká klaďas, konkrétně to bude Cisco (Carlos Valdes). Do města totiž dorazí je pohledný a okouzlující starší bratr Dante. Ten je zvyklý být miláčkem rodiny, přeci jen to je nadaný pianista, jenž ale nikdy plně nedosáhl svého potenciálu a tak trochu tajně žárlí na úspěch Cisca. Dante se však dostane do opravdu extrémní situace, ve které se bude muset spolehnout právě na Ciscovy schopnosti, pokud chtějí oba přežít. Poprvé by se měl představit také v 16. epizodě s názvem „Rogue Time“.

V nové roli se můžete těšit na Nicholase Gonzaleze. Pamatovat si ho můžete díky roli detektiva ze seriálu Sleepy Hollow (Ospalá díra) nebo díky hostování v Resurrection či Jane the Virgin.


Co na dalšího hosta říkáte? Už se těšíte až začne druhá polovina série?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lake
před 212 týdny
V resurrection si ho nepametam.. a ani sleepy hollow moc, ale sleepy hollow asi...
Pajky
před 212 týdny
V Resurrection byl pouze v jednom díle jako policajt a ve Sleepy...
MountainLionet
před 212 týdny
Další dobrý důvod konečně se do toho Flashe pustit :D.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY