Facebook Twitter E-mail
23. prosince 2014

The Vampire Diaries: Další tajemná postava na scéně!

Do už-opět-magického městečka Mystic Falls zamíří další tajemná žena! Herečka Annie Wersching se totiž upsala k několikaepizodní roli v The Vampire Diaries.

Annie ztvární postavu jménem Lily, která je popisována jako krásná, silná a výřečná žena. Lily udělá cokoliv, aby ochránila ty, které miluje. Má to však jeden háček – prozatím není jasné, koho (nebo co) miluje.

Poprvé se s ní setkáme v epizodě 6×15 – Let Her Go, kterou, jak uvedl Ian Somerhalder (Damon) na instagramu, režíruje výkonná producentka a showrunnerka TVD Julie Plec. Jen tak mimochodem, na režisérskou stoličku kromě Julie poprvé usedne i sám Ian – bude totiž režírovat epizodu 6×16 – The Downward Spiral.

Fanoušci seriálu 24 hodin Annie určitě velmi dobře znají, dále jsme ji pak mohli vidět v seriálech Extant, Bosch, Dallas, Castle (kde se ještě objeví), Touch, Hawaii Five-0, Body of Proof či ve spoustě dalších. Narodila se 28. března 1977 v americkém St. Louis.


Tak co myslíte, co bude mít Lily za lubem?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 152 týdny
Tak to jsem zvědavá,každá nová tvář je vítaná,hlavně když moji oblíbenci...
Teteyza12
před 151 týdny
Jsem na ni tedy ultra zvědavá, ale spíš než na ni na epizodu, kterou bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY