Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2014

Once Upon a Time: Poseidon, otec Aurory i návrat Pinocchia

Seriál Once Upon a Time si teď sice užívá zasloužené přestávky, avšak natáčení stále pokračuje. Jak již bylo naznačeno v poslední epizodě před pauzou, ve druhé polovině čtvrté série OUAT se příběh zaměří na čarodějnické trio Cruella de Vil, Ursula a Maleficent. Těšit se můžeme na některé staré známé, ale i na nějaké nové postavy…

Jednou z těch nových postav bude i krotitel duchů. No, vlastně ne tak docela. :-) K obsazení se totiž přidává herec Ernie Hudson, kterého si jistě pamatují fanoušci filmové série Krotitelé duchů jako Winstona Zeddmorea. Ztvární Poseidona, obávaného vládce moří a otce Ursuly (Merrin Dungey).

S Poseidonem se poprvé setkáme v epizodě 4×15, ve které se opět ukáže i mořská víla Ariel (JoAnna Garcia Swisher). Ernie Hudson hostoval v nespočetně seriálech, namátkou například Franklin & Bash, The Secret Life of the American Teenager, Desperate Housewives, Rizzoli & Isles, Bones či v pilotu letošní novinky Scorpion. Narodil se 17. prosince 1945.

Další otcovskou roli si zahraje i (zejména u ženského publika) oblíbený Sebastian Roché. Toho jako Mikaela aktuálně vídáme ve druhé sérii The Originals, kde chce už konečně zabít svého nevlastního syna Klause a vyhubit všechny upíry.

Sebastian v OUAT ztvární krále Stefana, jehož dcerou bude princezna Aurora aneb Šípková Růženka (Sarah Bolger). Král Stefan má navíc společnou minulost s čarodějkou Maleficent (Kristin Bauer Van Straten), která Auroru proklela.

Kromě TO a TVD tohoto herce známe například ze seriálů Scandal, General Hospital, Fringe, Grimm nebo Supernatural. Narodil se 4. srpna 1964 v Paříži.

No a kromě výše zmíněné Ariel se vrátí i Pinocchio aneb jeho herecký představitel Eion Bailey! Objeví se ve vícero epizodách, počínaje dílem 4×14 – Enter the Dragon.

Augusta (či Pinocchia, chcete-li) jsme viděli zemřít na konci druhé série, když se snažil varovat Emmu (Jennifer Morrison) ohledně úmyslů Tamary (Sonequa Martin-Green). Modrá víla (Keegan Connor Tracy) jej sice nakonec zachránila, ale pouze do jeho sedmileté podoby. Bailey se tak tedy nejspíše objeví pouze ve flashbacích. Bude mít nějakou spojitost s autorem Pohádkové knihy?


Tak co si myslíte o obsazení Poseidona a krále Stefana? A těšíte se, že opět uvidíme i Pinocchia?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 151 týdny
Tak na tatínka Šípkové Růženky se těším,Sebastian je k sežrání :)
CukyBaby
před 151 týdny
Ja se zas tesim na Augusta, mela jsem ho rada.
RiverSong
před 151 týdny
August! Tak to je super :D jinak Sebastian je sympaťák, těším se :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY