Facebook Twitter E-mail
25. prosince 2014

How to Get Away With Murder: Nové postavy se hlásí do služby

Letošní novinka How to Get Away With Murder (Vražedná práva), která mezi fanoušky sklidila velký úspěch, se na televizní obrazovky vrací sice až za měsíc, ovšem my vám již nyní přinášíme castingové střípky. Těšit se můžete hned na dvě velká jména.

Jako první se představí oskarová herečka Marcia Gay Harden, která si naposledy zahrála jednu z hlavních rolí v seriálu Trophy Wife, který byl letos v květnu zrušen po první sérii. Bližší informace o její roli v How to Get Away With Murder však stanice odmítla sdělit. Zatím se ví pouze to, že se objeví více než v jedné epizodě.

Jako druhá do seriálu zavítá herečka Cicely Tyson, která se dlouho nezdrží. Prozatím si totiž zahostuje pouze v jedné epizodě. Informace o její postavě jsou také drženy v tajnosti, spekuluje se však, že by se mohlo jednat o matku samotné Annalise Keating (Viola Davis). Nic však potvrzeno nebylo.

How to Get Away With Murder se na televizní obrazovky vrací 29. ledna se zbylými šesti epizodami první série.


Sledujete How to Get Away With Murder? Zaujal vás seriál? Těšíte se na nové díly?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 154 týdny
Tak ta Cicely Tyson se na mámu Annalise hodí přímo dokonale. Už jsem zvědav, co...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY