Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2014

Mike Colter oficiálně potvrzen jako Luke Cage

Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o tom, že Krysten Ritter si zahraje Jessicu Jones. Nyní o připravovaném seriálu s názvem A.K.A. Jessica Jones víme ještě něco navíc.

V této sérii by se měl představit i Luke Cage, pouliční rváč, ze krerého se stane hrdina. Po týdnech spekulací je konečně oficiálně potvrzeno, že si ho zahraje Mike Colter. Toho si můžete pamatovat díky roli Lemonda Bishopa v seriálu The Good Wife (Dobrá manželka) nebo jako Nicka Donovana ze seriálu The Following (Stoupenci zla).

Ostatně Luke Cage by měl následně dostat samostatný seriál, který by měl být součástí světa, jenž se společně snaží vytvořit Marvel a Netflix. Jako první na řadu přijde Daredevil, kde se v hlavní roli představí Charlie Cox. Následovat bude právě A.K.A. Jessica Jones, kde bude v hlavní roli hrát Krysten Ritter. Pak by měl přijít právě Luke Cage a také Iron Fist. Společně by pak měl projekt vyvrcholit minisérií The Defenders o týmů obětavých hrdinů.


Jak se vám zamlouvá obsazení Luka Cage? Těšíte se na nové komiksové série, která přinese Netflix?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY