Facebook Twitter E-mail
26. prosince 2014

Nový objev Riley v Baby Daddy

Stanice ABC Family přidává k obsazení svého sitcomu Baby Daddy další hezkou tvářičku v podobě Eddieho Cibriana. Na toho se můžeme těšit v několika epizodách nové řady, která se na obrazovky vrací již v lednu.

Cibrian si zahraje Rosse. Ross je okouzlující, galantní a vesměs hodný chlapík. Poštěstí se mu; je totiž pracovně povýšen do prestižní newyorské firmy, kde převezme pozici hlavního společníka. K její smůle ho den před nástupem do funkce potká večer v baru Riley, která je z něho unešená a věci se začnou vyvíjet romantickým směrem. Další den ovšem Riley zjistí, že Ross je její nový šéf.

Herec není v seriálovém světě žádným nováčkem. Naposledy jsme ho mohli vidět v hostující roli v sitcomu Hot in Cleveland, fanoušci si ho však budou více pamatovat z role Jesseho Cardozy v CSI: Miami, z role Russella v Invasion a především z Third Watch, kde ztvárnil postavu Jimmyho Dohertyho.


Nová sezóna již klepe na dveře, těšíte se?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MoTAngel
před 233 týdny
Čo? Ďalší chlápek pre Riley? :D To jej nestačia dvaja bratia? :D
petruska.77
před 233 týdny
Tak sakra, koho ta Riley vlastně miluje? :D
ševča
před 228 týdny
To zas znamená, že ani s jedním z toho nic nebude. Proč s tím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY