Facebook Twitter E-mail
26. prosince 2014

Nový objev Riley v Baby Daddy

Stanice ABC Family přidává k obsazení svého sitcomu Baby Daddy další hezkou tvářičku v podobě Eddieho Cibriana. Na toho se můžeme těšit v několika epizodách nové řady, která se na obrazovky vrací již v lednu.

Cibrian si zahraje Rosse. Ross je okouzlující, galantní a vesměs hodný chlapík. Poštěstí se mu; je totiž pracovně povýšen do prestižní newyorské firmy, kde převezme pozici hlavního společníka. K její smůle ho den před nástupem do funkce potká večer v baru Riley, která je z něho unešená a věci se začnou vyvíjet romantickým směrem. Další den ovšem Riley zjistí, že Ross je její nový šéf.

Herec není v seriálovém světě žádným nováčkem. Naposledy jsme ho mohli vidět v hostující roli v sitcomu Hot in Cleveland, fanoušci si ho však budou více pamatovat z role Jesseho Cardozy v CSI: Miami, z role Russella v Invasion a především z Third Watch, kde ztvárnil postavu Jimmyho Dohertyho.


Nová sezóna již klepe na dveře, těšíte se?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MoTAngel
před 207 týdny
Čo? Ďalší chlápek pre Riley? :D To jej nestačia dvaja bratia? :D
petruska.77
před 207 týdny
Tak sakra, koho ta Riley vlastně miluje? :D
ševča
před 202 týdny
To zas znamená, že ani s jedním z toho nic nebude. Proč s tím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY