Facebook Twitter E-mail
26. prosince 2014

Extant: Kdo se vratí ve druhé sérii?

Letošní scifi novinka Extant byla jedním z nejočekávaněj­ších seriálů léta. Podle mnohých však nevyužila svého potenciálu a většina diváků byla po zhlédnutí spíše zklamaná. To se podepsalo i na číslech ratingů. Zatímco premiéru sledovalo 9,6 milionu diváků s ratingem 1.6, finále kleslo na 5,4 milionu diváků s ratingem 1.0. Navzdory tomu byl Extant v říjnu obnoven pro druhou sérii, o které se nyní objevují první zprávy.

Jelikož se bude hlavní dějová linka soustředit na Molly (Halle Berry) a její hledání po svém mimozemském synovi, některé z původních postav, se kterými se fanoušci v první sérii pravidelně setkávali, se v seriálu již objevovat nebudou nebo se tam jen mihnou v několika epizodách. Již nyní se ví, že si v druhé sérii nezahrají herci Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto) a Michael O’Neill (Alan Sparks). Mezi ty, kteří si v několika epizodách alespoň zahostují, patří představitel Mollyina manžela Johna, Goran Visnjic, a představitelka její kamarádky Sam, Camryn Manheim.

Kromě Halle Berry se však můžete těšit na úplný návrat jejího seriálového syna, androida Ethana v podání Pierce Gagnona, a také na Grace Gummer, představitelky Julie Gelineau, která pomáhala Ethana sestavit. Dále se objeví i nové postavy, jejichž castingy jsou zatím v plném proudu.


Co na to říkáte vy? Jste se změnami spokojení? Těšíte se na druhou sérii?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Iveta Kovářová
před 168 týdny
No nevím viděla jsem 2 díly z první serie i když má tedy 13 dílů....
justynajohnson
před 168 týdny
Halle Berry je ve svých filmech super,ale v seriálu?Mě teda moc nebaví...
kneznaL
před 168 týdny
První sérii jsem dokoukala ze setrvačnosti. Ale tohle už mě nezajímá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY