Facebook Twitter E-mail
27. prosince 2014

Doctor Who: Jak to bude s Clarou?

Máme za sebou letošní vánoční speciál seriálu Doctor Who (Pán času) a tím se definitivně uzavřela osmá série, která se do historie zapíše jako první série Petera Capaldiho coby Doctora. Spoustu fanoušků však před tímto dílem zajímala hlavně jiná otázka a to: Zůstane Clara?

Už dříve jsme vás informovali o zákulisních drbech, které tvrdili, že právě během vánočního speciálu se Clara rozloučí s rolí společnice Doctora. Fanoušci aktuální společnice si prozatím mohou oddechnout, protože Jenna Coleman potvrdila, že zůstává v roli Clary i pro další sérii.

„Je to úžasné, “ řekla Jenna, když uváděla zvěsti o jejím odchodu na pravou míru, „Mám před sebou další sérii příběhů s Doctorem a přeci bych nemohla odejít, kdyby příběh nebyl dořešen… Myslím, že Clara a Doctor konečně dosáhli bodu, kdy se opravdu navzájem pochopili.“ Dále poznamenala, že příchod Petera Capaldi jako dvanáctého Doctora úplně změnil dynamiku, takže když se Clara konečně začala cítit pohodlně v tomto vztahu, tak vždy přihodil něco nového.

Jenna Coleman se poprvé objevila v seriálu v září 2012, když se představila v první epizodě sedmé série s názvem Azylum of the Daleks (Azyl Daleků) jako tajemná postava jménem Oswin. Později se připojila k seriál již trvale jako odvážná Clara Oswald během vánoční speciálu The Snowmen (Sněhuláci).


Jak se vám líbil vánoční speciál? Jste rádi, že Clara zůstane nebo byste raději někoho nového?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Calimae
před 146 týdny
Já mám Claru jako společnici nejraději, možná je to jménem :D ale ani mi...
Hawranek
před 145 týdny
Clara měla od Doktora odejít po té, co se vyřešila její přítomnost...
IcePrincess
před 145 týdny
Sorry lidi, ale Clara už je strašně otravná. Ze začátku byla zajímavá, ale ted...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY