Facebook Twitter E-mail
29. prosince 2014

The Wire se dočkal modernizace

Pro všechny, kteří dosud neviděli jeden z nejoceňovanějších seriálů od HBO, nebo i pro ty, kteří si rádi kvalitní díla uchovávají, máme dobré zprávy. The Wire (The Wire: Špína Baltimoru) se může pyšnit proměnou do high definition.

Všech 60 epizod seriálu je již k dispozici v rozlišení 16×9 full-frame HD. HBO se tím navíc pyšní tím, že seriál od 25. prosince opakuje ve vysílání. Jde navíc o první vysílání od roku 2008, kdy se po pěti sériích drama s fanoušky rozloučilo. Kromě toho bude navíc kompletní seriál od začátku ledna dostupný na HBO GO a v létě 2015 si jej fanoušci budou moct koupit na Blu-ray.

The Wire během svého původního vysílání získával pouze průměrné ratingy a nikdy nevyhrál žádnou významnou televizní cenu. Přesto je již od té doby až dosud mnohými kritiky označován jako jedno z nejlepších televizních dramat vůbec. Seriál je oceňován především kvůli realistickému zobrazení života na okraji společnosti a podrobnému prozkoumání společenských a politických témat.


Znáte The Wire? Dáte si seriál třeba i znovu v HD verzi?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 150 týdny
Přečasoval jsem právě všechny ty z TV. Dneska nebo zítra na to mrknu a...
IrmaVep
před 150 týdny
Jo, tak s dokoukáváním (né že by se mi seriál nelíbil!!) jsem na tom...
Nighters
před 150 týdny
Skvělý seriál, zrovna dokoukávám poslední díly, ale nemůžu je stahnout jak mi...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY