Facebook Twitter E-mail
31. prosince 2014

Nový zábavní park ve stylu Sherlocka, Doctora Who a dalších

Stanice BBC naděluje svým fanouškům příjemné dárečky. Televize oznámila uzavření smlouvy, kterou některé ze svých seriálů převede do podoby atrakcí, a to v novém zábavním parku v Kentu.

Prozatím nebyly oficiálně oznámeny žádné seriály, které by se v novém parku měly objevit. Nicméně nahlas se spekuluje o trojici britských velikánů – Doctor Who, Sherlock a Top Gear. Jejich jména zazněla zčásti i proto, že se očekává vytěžit z parku co nejvíce, a tato trojice patří mezi masivní mezinárodní hity.

Za projekt se staví společnost Paramount Pictures. Celková cena parku se odhaduje až na 3,1 miliardy dolarů. Předpokládané otevření je na Velikonoce 2020.


Máte nějaké návrhy, jaké atrakce by se v parku mohly objevit? Co třeba Reichenbach bungee fall s bonusovými body za smutného dvojníka Johna Watsona, který čeká dole? :-)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 146 týdny
Už jen pět let! :D
froggiewalker
před 143 týdny
Doctor Who se vysílá přes padesát let a i kdyby to bylo míň, tak pět let...
ševča
před 131 týdny
Asi nemám dostatečnou představivost, ale jak si představujete atrakci ala...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY