Facebook Twitter E-mail
1. ledna 2015

Bombshell ze Smash míří na Broadway

Málokdo již doufal, ale sen se nakonec stal skutečností! Fiktivní muzikál Bombshell, který se stal ústřední dějovou linkou v první sérii hudebního dramatu Smash, míří na Broadway! Je tu ale háček. Půjde totiž pouze o jedno jediné představení.

Server broadwayworld.com potvrdil, že Craig Zadan a Neil Meron budou produkovat charitativní vystoupení o Marilyn Monroe, které je naplánováno na 15. června 2015. Megan Hilty a další hvězdy ze seriálu se události zúčastní. Muzikál bude obsahovat všech 22 písniček z Bombshell, které se ve Smash objevily.

Vstupenky budou v prodeji od začátku roku 2015.

Smash byl na NBC uveden v sezóně 2011/12 a sklízel velké úspěchy. Ve druhé sérii však došlo k tvůrčím změnám a stanice seriál nasadila na nový den v týdnu. Propad ve sledovanosti byl obří a seriál byl po druhé řadě zrušen. Jediným štěstím bylo, že ředitel NBC byl jedním z největších zastánců Smashe a všech 13 epizod bylo tedy doodvysíláno.


Kdybyste měli možnost, šli byste se na Bombshell podívat? Myslíte si, že i po dvou letech tato akce získá dostatečně velkou pozornost?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Meimei
před 146 týdny
Tak to je boží! :)
IrmaVep
před 146 týdny
Já bych šla hned! Ale nějak jim nevěřím, že zůstane u jediného...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY