Facebook Twitter E-mail
1. ledna 2015

Revenge: Zemře Emily na konci seriálu?

Když se Emily Thorne (Emily VanCamp) ze seriálu Revenge (Pomsta) vydala na cestu zničit rodinu Graysonových, aby se tak pomstila za údajnou smrt svého otce Davida Clarka (James Tupper), ve které Graysonovi sehráli svou roli, určitě si svou budoucnost nemalovala růžově. Jak by také mohla, když věděla, že během své pomsty zničí spoustu životů, i těch nevinných? S narůstajícími spekulacemi o konci seriálu se začínají objevovat otázky týkající se právě Emilyiny buoucnosti.

V knižní předloze Hrabě Monte Christo, která je do určité míry zdrojem seriálu, hlavní hrdina Edmond Dantès sice přežil, ale rozhodně se nedočkal šťastného konce, jaký by si zřejmě představoval. To však neznamená, že Emily čeká stejný osud. Je možné, že za své hříchy zaplatí vlastním životem? O tom se rozpovídal Sunil Nayyar, showrunner seriálu, v následujícím odstavci.

„Ať už seriál skončí jakkoliv, po tom všem, co se v seriálu přihodilo, zde nesmí chybět určitý hořkosladký prvek. Když se na začátku objevila v Hamptons, všechno se začalo bortit jako domino. To vedlo k vítězstvím i ztrátám, které byly tak epické, že pro ni bude těžké, aby jen tak odkráčela a cítila se skvěle, ať už se rozhodneme seriál ukončit jakkoliv. Zda zemře, nebo ne, to popravdě ještě nevíme. Pro mě je ale na konci její cesty zajímavé to, s jakým pocitem vítězství odejde a s kým odejde, pokud tedy vůbec odejde.“

V zatím poslední epizodě zemřela další z hlavních postav, o jejíž smrti jsme vás předem informovali. Na definitivní odpověď ohledně budoucnosti Emily si budeme muset ještě počkat, ale prozatím se můžete těšit alespoň na novou postavu, která do Hamptons zavítá v příští epizodě. Ta se bude vysílat již 4. ledna 2015.


Jak byste si konec seriálu představovali vy? Přáli byste Emily šťastný konec, nebo by bylo uspokojivé, kdyby opravdu zemřela?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Locke
před 146 týdny
Já myslím, že Revenge skončí happyendem. Emily se chytne s Jackem za ruce...
Gabik.029
před 146 týdny
Souhlas! To by bylo super. :)
lizzy
před 146 týdny
Mě by se líbil podobný konec celého seriálu, jak končila minulá série. Ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY