Facebook Twitter E-mail
4. ledna 2015

Hvězda ze Suits bude toužit po Pomstě

Až se seriál Revenge (Pomsta) vrátí ze zimního odpočinku, tak si s sebou přivede velmi zajímavého hosta. Ve druhé polovině aktuální série se totiž představí Gina Torres, která tak dočasně vymění padnoucí kostým a bitvy ze soudní síně za pobyt v Hamptons.

Herečka momentálně patří mezi hlavní postavy v seriálu Suits (Kravaťáci), kde hraje Jessicu Pearson, ale znát ji můžete i z jiných rolí. Například pro fanoušky seriálu Firefly to bude navždy Zoë Washburne a k vidění byla po boku svého manžela Laurence Fishburna i v obou řadách seriálu Hannibal.

Vás však jistě zajímá hlavně to, koho si zahraje v dramatu stanice ABC. Podle dostupných zdrojů se její postava jmenuje Natalie Walsh. Natalie údajně pochází ze skromné rodiny, která je ale velmi ambiciózní (I když zatím není jisté, jaké přesně její ambice budou). Okamžik, kdy se Natalie objeví na scéně v Hamptons s sebou přinese spousty napětí. A nepůjde jen o krátkou návštěvu, protože by mělo jít o výraznou vedlejší postavu.


Co říkáte na nového hosta? Jak dlouho myslíte, že Gina v seriálu vydrží? A komu podle vás půjde po krku?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

wexzuz
před 149 týdny
Zajímavé :)
petruska.77
před 149 týdny
Tak já jí znala nejdřív jako Bree z TVD (i když tam teda nebyla moc...
Locke
před 149 týdny
Po epizodách s04e10 a s04e11 chápu, že tam potřebují dát nějaké nové postavy....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY