Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2015

Veterán z Dextera bude pomáhat řešit další Temný případ

Druhá série dramatu True Detective (Temný případ) od HBO je už jen pár měsíců vzdálená. Objevují se stále nové a nové informace o příběhu, ale také o obsazení.

Nejnovějším přírůstkem je herec C.S. Lee, kterého si seriáloví fanoušci jistě ještě živě pamatují z role Vince Masuky v kultovním Dexterovi. Ztvářní postavu jménem Richard Geldof. Richard je státní návladní, který má velké politické ambice. Je klidný, inteligentní, má skvělé řečnické schopnosti.

Osmidílná druhá série se v současné době natáčí v Kalifornii. V centru dění se nachází tři policisté a kriminálník, kteří musí rozmotat pavučinu konspirací s cílem vyřešit vraždu. Do rolí hlavní čtyřky byli již dříve obsazeni Rachel McAdams, Colin Farrell, Taylor Kitsch a Vince Vaughn.

Lee má kromě hlavní role v Dexterovi na svědomí mnoho televizních hostování. Fanoušci si ho můžou vybavit v roli Harryho Tanga, kterého v roce 2007 herec ztvárnil v seriálu Chuck. Objevil se také v Criminal Minds, Unforgettable, Blue Blooods, v Monkovi a mnoha dalších.


Těšíte se na druhou sérii True Detective? Myslíte, že bude dosahovat úrovně série první, i když má jiné obsazení a nový příběh?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

bozacek
před 144 týdny
Jsem zvědav, zda si seriál udrží onu ponurou atmosféru z první řady, když...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY