Facebook Twitter E-mail
9. ledna 2015

Komiks Agents of S.H.I.E.L.D. zkrátí čekání na seriál

Drama Agents of S.H.I.E.L.D. se ze zimní pauzy vrátí a 3. března, fanoušci však nebudou mít o nová dobrodružství Coulsona a spol. nouzi. Již na Silvestra vydal Marvel Comics první číslo komiksu S.H.I.E.L.D., kter se inspiruje špionskou agenturou ležící v jádru tohoto ABC seriálu.

V kreslené podobě zde debutovalo několik postav, které byly vytvořeny speciálně pro seriál, včetně agentky Mayové, Fitze a Simmonsové. Komiks bude vycházet každý měsíc. V centru se opět bude nacházet Coulson, kterého v marvelovských seriálech a filmech hraje Clark Gregg.

Příběhy v komiksu nebudou nutně navazovat na příběh, který vyobrazuje seriál. Komiks nicméně bude mít stejný nádech, jako televizní Agenti. „Velkým rozdílem je, že u komiksu nemáme žádná rozpočtová omezení. Můžeme třeba jedno číslo zasadit do hlubokého vesmíru nebo do Atlantidy hluboko na dno oceánu, kde se objeví stovka superhrdinů,“ řekl autor Mark Waid.

První číslo S.H.I.E.L.D. ilustroval Carlos Pacheco. Dojde zde k velkému shromáždění hrdinů, kteří se musí potýkat s tajemným útokem na Zemi. „U prvního čísla jsme se rozhodli, že ho uděláme ohromné, se spoustou vesmírných věcí, hodně sci-fi a především s co nejvíce marveláckými hrdiny,“ prozradil Waid. V druhém čísle se agentka Simmonsová v utajení dostane na střední školu v Brooklynu, ke jeden ze studentů ovládá ztracenou technologii a využívá ji ke zlu. Jak ale Waid uvádí, cílem je vytvořit podklad pro hlavní dějovou linku, která se pořádně rozroste v pátém a šestém čísle komiksu.


Odpočítáváte dny do návratu Agentů? Těšíte se alespoň na Agent Carter, novinku, která díru v programu vyplní? A co komiksy, dáte jim šanci?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY