Facebook Twitter E-mail
6. ledna 2015

HBO obnovuje Girls ještě před začátkem série!

U nás ne úplně známý nebo populární seriál, leč v USA se komedii Girls od HBO daří perfektně. Programový ředitel stanice Michael Lombardo v noci oznámil, že se seriál dočká páté série.

Oznámení přichází necelý týden před začátkem čtvrté řady. Lombardo radostnou zprávu sdělil během slavnostního předpremierového promítání v Muzeu přírodní historie v New yorku. Novinka ale není vůbec překvapivá. Seriál s Lenou Dunham v čele zůstává i nadále jedním z horkých kandidátů na vítěze cen Emmy i Zlatých glóbmiláčkem kritiků a neustále se o něm mluví. Čtvrtá série byla navíc objednána úplně stejně, také několik dní před začátkem třetí řady.

Girls je i po třech letech úctyhodným reprezentantem v nominacích na ceny Emmy a Zlaté glóby. Dvojnásobné vítězství slavil v roce 2013, kdy vyhrál nejen v kategorii Nejlepší komedie, ale i v Hlavním ženském hereckém výkonu. Ratingy nejsou nijak slavné, ale seriál si přilepšuje čísly z DVR.

Osud většiny komedií od HBO je dosud neznámý. The Comeback a Getting On nedávno dokončily druhé série, ale oznámení o prodloužení/zru­šení dosud nepřišlo. Na premiéru se chystá druhá série Looking a novinka Togetherness, o které se mluví s nadějemi jako o novém Modern Family. Později na jaře se pak vrátí s novými sériemi Veep a Silicon Valley.


Sledujete Girls? Jste rádi, že Lena Dunham bude mít další a další příležitosti ukázat svůj… osobitý módní vkus na červeném koberci? :-)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY