Facebook Twitter E-mail
7. ledna 2015

USA Network ruší Covert Affairs

Pět sezón trvala pouť Covert Affairs, špionského seriálu stanice USA Network. Ta pokračuje ve velké obměně programu a škrtá další drama, které je se stanicí výrazně spojováno a dosáhlo slušné divácké odezvy. Loni dojel na stanici seriál Psych a White Collar. V hlavních rolích se představila Piper Perabo a Christopher Gorham.

Minulý měsíc se výkonný producent Chris Ord nechal slyšet, že nebude spokojený, pokud seriál skončí pátou řadou, tedy Ryanovou žádostí o ruku a pracovní nabídkou od Joan. „Chceme, aby seriál pokračoval,“ řekl. „Jsme pyšní na to finále, ale pokud se už nevrátíme, skončíme u velké pozornosti, kterou neukojíme. Neradi o seriálu takto přemýšlíme. Chceme, aby pokračoval.“ Bohužel, stanice přání tvůrců nevyslyšela a ukončila seriál cliffhangerem.

Corman, výkonný producent seriálu, dodal: „Pro nás jsou tyto postavy a herci natolik talentovaní, že bychom příběh mohli vyprávět donekonečna. Možná jsme byli opravdu tak zaslepení, ale náš seriál jsme skutečně milovali. Neradi myslíme na to, že končí.“

Stanice jako důvod pro zrušení uvedla nízká čísla sledovanosti. Seriál se poslední sezónu držel průměrně kolem 1,5 milionu diváků. V roce 2010 přitom startoval na milionech pěti.

USA Network tak z originálních dramat zbývá pouze Royal Pains, Suits, Graceland a Satisfaction.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jduch
před 200 týdny
Také se přidávám. Když už člověk najde nějaký seriál a oblíbí si ho, tak mu ho...
KatieK
před 200 týdny
Vážně? Vážně, vážně, vážně? Přišla jsem na to brzo, ale... vážně!?! Zatím jsem...
vamilero
před 196 týdny
fakt hňupové.. ale to je prostě klasika - kraviny pokračují a dobré věci...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY