Facebook Twitter E-mail
8. ledna 2015

Orange Is the New Black se připravuje na třetí sérii

Fanoušci seriálu Orange Is the New Black netrpělivě čekají, až ji Netlix naservíruje třetí sérii jejich oblíbené show. Nyní si konečně mohou smlsnout alespoň na pár informacích, které se během příprav podařilo zjistit.

První informace se týká nové členky obsazení. Sestava v nápravném zařízení v Litchfieldu dostane další sličnou posilu. Netflix potvrdil, že se k seriálu připojí modelka/herečka Ruby Rose. Měla by se představit jako uvězněná Stella Carlin. Její postava je popisována jako někdo se sarkastickým smyslem pro humor, kdo rychle upoutá pozornost některých chovanců v Litchfieldu. A podle rozhovoru v časopisu Elle, se Stella ocitne uprostřed boje Piper (Taylor Schilling) a Alex (Laura Prepon). Copak to asi znamená? Pro fanoušky Alex bylo potvrzeno, že její postava dostane více prostoru než ve druhé řadě.

Další informace se váže k závěru druhé série. Na natáčení v New Yorku se objevila i Lorraine Toussaint, která se ve druhé řadě představila jako Yvonne „Vee“ Parker. Po závěru druhé řady je však více než pravděpodobné, že se objeví pouze ve flashbacích. Údajně neměla příliš scén k natáčení, protože je momentálně smluvně vázaná k seriálu ABC Forever.

Svého příběhu ze života na svobodě se dočká i Nicky Nichols (Natasha Lyonne). Nedávno se totiž na internetu objevilo několik fotek z natáčení scén v New Yorku. Nicky patří mezi charismatické a důležité postavy v Litchfieldu, ale dosud jsme o její životě před rozsudkem věděli jen málo. Víme, že pochází z bohaté rodiny a nemá dobrý vztah s matkou, ale měli bychom se dozvědět i to, jak přišla k drogové závislosti (což vedlo k operaci srdce), nebo, za jaké zločiny nakonec skončila v Litchfieldu.

Návrat Orange Is the New Black se očekává v průběhu letošního roku.


Těšíte se na novou sérii? Co říkáte na novinky a novou postavu?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 145 týdny
:-) ja byla nadsena = byl marathon
misyrka
před 145 týdny
No to já taky.. Ale teď to čekáni?! Zabíjí mě to :D
sevcte
před 142 týdny
Whuuuhuuu, tak na Ruby se vážně těším O:)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY