Facebook Twitter E-mail
9. ledna 2015

MTV ruší svůj zábavní park!

Ne, nejedná se o skutečnou nemovitost, jako před pár týdny u Doctora a Sherlocka. Tentokrát jde o seriál, který se nedokázal prosadit a po první sezóně končí.

Stanice MTV svůj seriál Happyland propagovala, jak mohla, ale bohužel k obrazovkám diváky přilákat nedokázala. Výsledky v průměru dosahující pouhých 370 tisíc diváků vůbec nemohly konkurovat ostatním seriálům stanice – Teen Wolfu a Awkward., které měly sledovanost často i pěti- až sedminásobně vyšší. Těchto bídných čísel dosahoval přes to, že jel v jeden večer právě s oblíbenými seriály Awkward. a Faking It. Zrušení přichází měsíc a půl po skončení první řady seriálu.

Seriál startoval v září a sledoval osudy Lucy, která prakticky žije v jednom z největších zábavních parků v zemi. Její matka se živí jako mořská víla a Lucy samotná už chce poznat taky něco reálného. Proto se rozhodne z parku odejít, ale zrovna v té chvíli ji zaujme nový přírůstek mezi stafáží – ředitelův syn Ian. Lucy ale ještě neví, že ten kluk je její nevlastní bratr a její skutečný otec je ředitel parku…

V hlavních rolích se objevili Bianca A. Santos a Shane Harper. Pro Shanea to je první hlavní role v seriálu, pro Biancu druhá, její premiérou byl seriál The Fosters. Asociace televizních kritiků po odvysílání pilotu seriál kritizovala za náznaky incestu, kterých se měli hlavní hrdinové dopustit.

MTV tak zbývají ještě seriály Faking It, Finding Carter, Teen Wolf a Awkward., které všechny obnovila pro další sezóny, Awkward. ale ohlásila, že pátá bude zároveň i závěrečná. Na další roky chystá Eye Candy a dlouho slibovaný seriál na motivy filmové série Scream.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vxxx
před 145 týdny
Ježiš to byla kravina. Já nedokoukala ani pilotní díl... vypla jsem to asi 4...
ševča
před 137 týdny
Já se dodívala, protože jsem čekala na to, až budu moct říct, že jsem to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY