Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2015

Krmení pro watchlist: Eye Candy

Před pár dny byl zveřejněn článek, ve kterém jsme vám představili seriálové novinky, na které se můžete letos v zimě těšit. Jednou z těchto novinek je i drama Eye Candy, jehož pilotní epizoda bude odvysílána již dnes.

Americký thriller Eye Candy se nechal inspirovat stejnojmenným bestsellerem od spisovatele R.L. Stinea. Na začátku minulého roku dostal seriál zelenou od stanice MTV, avšak původní pilot musel být přetočen a některé postavy tak byly ze seriálu vyškrtnuty nebo přeobsazeny. Objednáno bylo 10 epizod, na které se mohou diváci v nejbližších týdnech těšit. Za vznikem seriálu stojí Catherine Hardwicke, která se nejvíce proslavila filmy Twilight a Thirteen.

Děj se odehrává v New Yorku a soustředí se na počítačového génia Lindy, jednadvacetiletou hackerku s nadáním vidět v digitálním světě spojitosti, které jiným utečou. Její spolubydlící Sophia ji jednoho dne přemluví, aby zkusila online seznamku. Lindy však začne mít podezření, že jeden z jejích nápadníků je nebezpečný kyberstalker. Policejní jednotka specializující se na kybernetickou kriminalitu v Manhattanu odhalí sérii vražd a všechny stopy směřují k Lindyině záhadnému stalkerovi. Lindy se společně s kybernetickou jednotkou a svými přáteli pustí do vyšetřování případů, s odhodláním vraha dopadnout za každou cenu.

Lindy to však neměla v životě jednoduché. Nedávno byla unesena její mladší sestra Sara, což se na Lindy podepsalo. Sekla se školou a přestěhovala se do New Yorku, kde se stala hackerem, aby se mohla věnovat pátrání po své sestře. Mezitím pracuje i na případech svých známých, aby jim pomohla najít jejich zmizelé příbuzné a kamarády.

Hlavní roli ztvární herečka Victoria Justice (Victorious) a roli její spolubydlící Sophiy se zhostí Kiersey Clemons (Transparent). V seriálu se objeví také Lindyin nejlepší kamarád a kolega hacker George (Harvey Guillen), stejně tak jako Sophiin nejlepší kamarád Connor (John Garet Stoker), který na Lindy trochu žárlí. Další hlavní postavou bude i Tommy v podání herce Caseyho Deidricka. Tommy je jedním z detektivů z kybernetické jednotky, který bude Lindy pomáhat s vyšetřováním.

Nyní si můžete pustit trailer, abyste měli představu, co od seriálu očekávat.


Zaujal vás tento seriál? Přidáte si ho do svého watchlistu?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 144 týdny
Já jsem to teď dodívala a byl tam zvrat, který jsem teda nečekala! Obsazení mě...
Michell
před 144 týdny
Na seriál jsem se moc těšila a první díl mě moc potěšil. BTW: všimla jsem si,...
Elis.n
před 143 týdny
Ani druhý díl mě nezklamal. Takže už se těším na další :). Nejlepší/ nejhorší...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY