Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2015

Elena Satine z Revenge byla povýšena mezi hlavní postavy

Od doby, co jsme vás informovali o tom, že se v Revenge (Pomsta) objeví nová postava, uplynulo již několik měsíců. Máme na mysli lehce bláznivou Jižanku Louise Ellis, která si velmi oblíbila samotnou královnu Hamptons, Victoriu Grayson (Madeleine Stowe). Do role byla obsazena herečka Elena Satine, která se nedávno dozvěděla radostnou zprávu: v seriálu se ještě nějaký čas zdrží, jelikož byla povýšena mezi hlavní postavy.

Louise byla sice doma černou ovcí rodiny, avšak v Hamptons mezi ostatní zapadla perfektně a velmi brzy se naučila, jak to tam chodí. Nejprve se sblížila s Danielem (Joshua Bowman), aby se tak dostala blíž Victorii, poté se pokusila zabít jeho přítelkyni, následně našla přístřeší u Nolana (Gabriel Mann), jehož důvěru zneužila, když se tajně stala pomocnicí Victorie. Avšak ani svému rodinnému dramatu nakonec neutekla, jelikož ji přijel navštívit její bratr.

Satine není jedinou z řad herců, která se dočkala povýšení. Tuhle sezónu se k hlavním postavám připojil i David Clarke (James Tupper), Margaux LeMarchal (Karine Vanesse) a Ben Hunter (Brian Hallisay). Okoukaných postav si tedy fanoušci užijí dostatek. Těšit se ovšem můžete i na novou postavu v podání Giny Torres (Firefly, Suits), která se představí v následujících epizodách. A pokud vás zajímá osud samotné Emily (Emily VanCamp), pokud jste tak ještě neučinili, můžete si přečíst jeden ze starších článků.


Potěšila vás zpráva o povýšení Eleny Satine? Oblíbili jste si postavu Louise?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 144 týdny
Rozhodně se těším více na Ginu Torres,ale ani Elena není špatná :)
Michell
před 144 týdny
Moc ráda za to nejsem. Elenu nemám ráda ani jako postavu ani jako herečku :/
MoTAngel
před 144 týdny
Oóó nèè, prečo ju povýšili? Veď je ták otravná. Zniesla som, že sa tam párkrát...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY