Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2015

Novinky ke druhé řadě Farga ve velkém

Dnešní zpráva potěší hlavně fanoušky úspěšné minisérie Fargo, která v loňské sezóně zabodovala na FX a získala řadu ocenění. Jelikož první série nabídla velmi zajímavé herecké obsazení, tak ani druhá nechce zůstat pozadu. Již před nějakou dobou jsme vás infomovali o obsazení ústřední dvojice a nyní přicházíme s několika dalšími jména, na která se můžete ve druhé řadě těšit.

K obsazení se připojí Ted Danson, který momentálně jako D.B. Russell vyšetřuje případy pro Kriminálku Las Vegas. Zde se opět představí jako zástupce zákona, zahraje si totiž Hanka Larssona šerifa Rock Country v Minnesotě. Hank Larsson je ledově klidný veterán z druhé světové, který v sobě nese určité ztělesnění kovboje. A mimochodem je to tchán Loua Solversona.

Lou Solverson je strážník z Minnesoty (otec Molly z první řady), který si odsloužil své ve Vietnamu, kde byl ve službě u námořnictva. Popisován je jako skromný a schopný člověk. Je také oddaným manželem Betsy a společně vychovávají čtyřletou Molly. Zahraje si ho Patrick Wilson, který poslední dobou zabodoval u diváků hlavně horory jako Insidious či V zajetí démonů. Znát ho však můžete i díky seriálu Muž s posláním.

Třetí nově obsazenou hlavní herečkou je Jean Smart. Tu můžete znát například z role Marthy Logan v seriálu 24 hodin. Zde se představí jako hlava zločinecké rodiny Floyd Gerhardt. Ta stála věrně po boku svého manžela 40 let, ale teď, když je manžel ze hry, tak musí vést rodinu ona.

Kromě toho bylo obsazeno i několik vedlejších rolí. Těšit se můžeme na Nicka Offermana, Brada Garretta, Kierana Culkina, Bokeema Woodbina, Jeffreyho Donovana či Anguse Sampsona.

Druhá série se bude odehrávat v roce 1979 v Sioux Falls, Jižní Dakotě a v Luverne, Minnesotě. A stanice FX vydala oficiální popis děje:

Mladý státní policejní strážník Lou Solverson (Wilson) se nedávno vrátil z Vietnamu a vyšetřuje případ zahrnující místní gang a také mafiánskou síť. S případem mu bude pomáhat jeho tchán Hank Larsson (Danson). Vyšetřování povede k různorodým postavám jako je vykutálený právník a alkoholik Karl Weathers (Offerman) či přední muž zločineckého syndikátu z Kansas City Joe Bulo (Garrett). Jeho pobočník je Mike Milligan (Woodbine) a je to částečně vymahač i detektiv. Společně mají v plánu vyřadit ze hry rodinu Gerhardtových, které momentálně vede Floyd Gerhardt (Smart), což se nelíbí jejímu nejstaršímu synovi Doddovi (Donovan). Ten by nejraději oba rodiče odstranil z cesty, aby mohl podnik převzít. Do povedené rodinky patří ještě Bear (Sampson), prostřední syn, s postavou hromotluka, který je i přesto nejslušnějším členem klanu. Nejmladší syn je Rye (Culkin) a sám se považuje za velké zvíře, ve skutečnosti je to však jen malý pejsek, co štěká, ale nekouše.


Máte radost z nového obsazení? Co říkáte na zápletku pro druhou sérii? Dokáže seriál pokračovat v nastolené kvalitě?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 143 týdny
Těším se! První série byla úžasná, věřím, že FXko vynaloží hodně velkou snahu,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY