Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2015

ABC Family objednává piloty ke dvěma novým komediím

Kabelová ABC Family se začíná poohlížet po nových seriálech, které by mohla nasadit do svého programu. Na konci roku si objednala pilot k dramatu o závislosti a nyní ke své objednávce přidává hned dvě singlekamerové komedie.

První z nich je projekt Tough Cookie od Lauren Iungerich, tvůrkyně seriálu Awkward (Nešika). Příběh se točí kolem mladé matky, která není na rodičovství tak úplně připravena, a její dcery, která o to ani nestojí. Druhou objednávkou je Kevin From Work od Barbieho Adlera, producenta a scenáristy How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku). Kevin je mladý muž, který je nešťastně zamilován do své kolegyně. Jelikož přijal pracovní nabídku v zahraničí, vyzná jí svou lásku, protože si myslí, že už ji nikdy neuvidí. Z práce ovšem sejde a Kevin se tak se svou kolegyní bude ve svém původním zaměstnání potkávat i nadále. Kevin From Work bude produkovat stejná společnost, která produkuje i Chasing Life, další ze seriálů ABC Family.

Tyto objednávky přicházejí poté, co se vedoucí stanice rozhodli, že je potřeba se zaměřit i na singlekamerové komedie. Doufají, že budou stejně úspěšné jako jejich multikamerové komedie Baby Daddy, Melissa & Joey a Young & Hungry.


Zaujaly vás tyto piloty? Jste fanoušky seriálů stanice ABC Family?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 127 týdny
Slyším to ráda. Dobrých komedií je tak málo, že už jsem musela velmi snížit své...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY