Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2015

Skutečné policejní drama uprostřed nočního natáčení Castlea

Natáčení sedmé řady seriálu Castle (Castle na zabití) je v plném proudu. V pátek však došlo k incidentu, který na place způsobil značné pozdvižení. V ulicích LA právě probíhalo natáčení 15. dílu, který bude součástí tradičního dvojdílu, když byla pouhý blok od tohoto místa těsně před půlnocí ohlášena nastražená bomba.

Zrovna se natáčela scéna, kde bylo zapotřebí i policejních aut, která jsou však označena newyorkskou značkou, jelikož se seriál odehrává v New Yorku. Kamery točily, když vtom se najednou do ulic přiřítily skutečné vozy losangelské policie a Vnitřní bezpečnosti. Sirény byly natolik hlučné, že se režisér (Rob Bowman) rozhodl přerušit natáčení, avšak vzápětí si uvědomil, že by se tato situace dala skvěle využít v seriálu. Vydal tedy pokyn, aby kameramani pořídili záběry. Policejní auta sice nebudou moci použít, ale vozy Vnitřní bezpečnosti, které jsou na celém úzení stejné, se do scénáře údajně hodí perfektně.

Jeden ze členů štábu uvedl, že o pár minut později zaslechli ohlušující výbuch. Zdá se, že pyrotechnici odpálili podezřelý balíček, který byl policii nahlášen. Nebylo potvrzeno, zda se jednalo o skutečnou bombu, každopádně se následkem tohoto incidentu natáčení značně protáhlo. Nathan Fillion (Richard Castle), Seamus Dever (Kevin Ryan) a Jon Huertas (Javier Esposito) scény dotáčeli až do druhé hodiny ranní. Podle člena štábu to však stálo zato. Fanoušci se tak mohou těšit na autentické záběry pořízené z tohoto zátahu.


Co na to říkáte? Budete zmíněné záběry v seriálu vyhlížet?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Stiletto42
před 148 týdny
Seamus sice ne, ale Rob Kyker potvrdil, že se incident stal, ale že to...
Gabik.029
před 148 týdny
A Jon to taky potvrdil....
hansman26
před 148 týdny
Aha, takže to nenatočili, ale tak podstatný je, že se jim nic nestalo :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY