Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2015

The Vampire Diaries: [SPOILER] odchází!

Na zimním TCA Press Tour stanice The CW jsme se dozvěděli hodně věcí – meganálož obnovení, další potenciální spin-off Arrow a také i to, že jedna z hlavních postav Upířích deníků v brzké době ze seriálu odejde. Pokud se tedy chcete nechat překvapit, nečtěte následující text!

„Ve čtrnácté epizodě této série se rozloučíme s jednou z našich hlavních postav,“ uvedla v rozhovoru výkonná producentka Julie Plec a narážela tak na odchod Stevena R. McQueena, kterého jsme v TVD již od prvního dílu vídávali jako Jeremyho Gilberta, (nevlastního) bratra Eleny.

„Jeremy odejde z Mystic Falls na uměleckou školu, a tak uvidíme, co jej čeká. Steven je již dospělý, chce se posunout dál a žít svůj život, takže se s ním rozloučíme. Na rozlučkovou párty jsme mu udělali dort a převlekli se za superhrdiny,“ dodala Julie. To tedy určitě znamená rozchod s Bonnie. A když jsme psali o tom, na co se těšit po vánoční přestávce, rozchod bylo dost probírané téma.

I přesto je však určitá šance, že Stevena v seriálu ještě uvidíme. Pouze se s ním již nebudeme setkávat pravidelně, jak řekla Julie: „Mohl by ukázat na svatbě, pohřbu a určitě v poslední epizodě seriálu.“

A když už jsme u toho konce a poslední epizody, od Julie jsme se také dozvěděli, že ji nikdy nenapadlo, že TVD poběží tak dlouho: „S Kevinem Williamsonem jsme již dlouho měli vymyšlený úplný závěr seriálu. Ale když se Deníky vysílají už několik let, musel se konec trochu přepracovat. Základní myšlenka zůstala stejná, ale určité změny budou. Teď jsme ve třetím dějství našeho vyprávění. Všechno, co děláme, pomalu ale jistě směřuje ke konci. Během několika příštích let se budeme muset se všemi postavami rozhodnout, co chtějí dělat se svým životem. A samozřejmě se s některými rozloučíme.“

Sbohem, Jeremy…


Bude vám Jeremy chybět? Nebo se jeho postava změnila tak, že jste rádi za jeho odchod? A co myslíte, jak Deníky skončí?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

anjoa
před 149 týdny
Vážně? Vážně půjde na uměleckou školu? Žádné nečekané zvraty, riskantní plány,...
Maguša
před 149 týdny
:D Od 21. dílu 4. řady už seriál bojkotuju... moc vztahových kombinací, moc...
vuvicom
před 149 týdny
Jeremy mi bude chybět :\

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY