Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2015

Castle: Trojitý vrah Jerry Tyson bude opět řádit

Minulý měsíc jste se u nás mohli dočíst, že herečka Annie Wersching si v seriálu Castle (Castle na zabití) zopakuje svou roli doktorky Kelly Nieman. Spousta fanoušků doufala, že společně s ní přijde jejich oblíbené hrdiny potrápit i obávaný 3XK, Jerry Tyson. A jejich přání byla vyslyšena.

Nyní se objevila potěšující zpráva, že herec Michael Mosley se ve své roli v Castlovi objeví v tradičním dvoudílu, který bude odvysílán během února. Natáčení těchto epizod je v plném proudu. Tyson se poprvé představil během třetí série, kdy se vyšetřoval případ série vražd, kterou měl na svědomí jeden člověk, přezdívaný Trojitý vrah (3XK). Když si však policejní tým uvědomil, že Tyson je ten, koho hledají, bylo už pozdě a Tyson stihl utéct. Vrátil se až během páté série, kdy se dopustil vraždy, kterou hodil na Castla (Nathan Fillion), aby se mu pomstil. Při té přiléžitosti se mu povedlo nafingovat svou vlastní smrt. Během šesté série za nitky tahal právě pomocí doktorky Nieman, která mu pomáhala s vraždou „dvojníků“ Lanie (Tamala Jones) a Esposita Jon Huertas).

„Na začátku epizody budou naši policisté vyšetřovat vraždu, která bude mít údajnou spojitost s doktorkou Nieman,“ prozradil showrunner seriálu, David Amann. „Tím pro diváky vytvoříme zábavnou a dramatickou cestu, během které se budeme snažit vyřešit vraždu a také to, jak je do toho Nieman zapletená, pokud tedy vůbec.“


Baví vás zápletka s Trojitým vrahem? Těšíte se na únorový dvoudíl?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 144 týdny
Těším se a snad se podaří tuto dějovou linku nějak uzavřít, přeci jen trvá...
Cristie
před 144 týdny
Souhlasím s dagsoftwerem - vždy mi trochu vadí, když "jdou"...
ševča
před 143 týdny
Taky to moc nemusím, ale Mosley je skvělý herec, tak jsem ráda, že se mu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY