Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2015

Showtime přispívá svou obnovovací troškou do mlýna!

Po CBS následoval během TCA panel kabelovky Showtime, která se po vzoru CW a CBS také nenechala zahanbit. Stanice oznámila, že svého komicko-dramatického veterána Shameless prodlužuje pro šestou sérii. Zároveň byla oznámena objednávka nového seriálu Happyish.

Shameless se s pátou řadou vrátil na televizní obrazovky v neděli večer a za svůj výkon se nemusel rozhodně stydět. Epizoda se dostala na sledovanostní vrchol s 5,7 miliony diváky. V USA populární dramedy se konečně dočkala také mezinárodního uznání, když se William H. Macy dočkal nominace na Zlatý glóbus. Nová série se začne natáčet později v roce 2015 a jejich dvanáct epizod se na televizních obrazovkách objeví v roce 2016.

Happyish byl seriál, který Showtime objednala již před dvěma lety, tenkrát v hlavní roli s Philipem Seymourem Hoffmanem. Herec však během příprav na natáčení nečekaně zemřel a od té doby nebylo jasné, jak to se seriálem vlastně je. Showtime později Happyish vrátila zpět do pilotové fáze, kde byl první díl přepracován. Hlavní role připadla Stevovi Cooganovi.

Novinka se na televizní obrazovky dostane už 26. dubna 2015. Tato půlhodinovka bude běžet po boku finální série hořké komedie Nurse Jackie.

V pilotové fázi tak stanici zůstal dramatický projekt Billions a komedie Crazy Ex-Girlfriend a Roadies.


Sledujete Shameless? Dokázal tento remake britského seriálu vyvrátit všeobecný názor, že americké předělávky jsou vždy na škodu? A co novinka, máte radost z tak brzkého uvedení? Dokáže seriál přežít bez původní hlavní hvězdy?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carnastea
před 144 týdny
Skvělý, Shameless miluju, takže zpráva moc potěšila :) Originál neznám, ani mě...
Evča
před 144 týdny
Za Shameless jsem nemírně ráda :) v současnosti je to jeden z mých...
Tulrika
před 144 týdny
Shameless je skvělý. Jsem ráda, že je jde dál. Dlouho jsem ten seriál neprávem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY