Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2015

ABC Family prodlužuje svůj dramatický hit!

Kabelovka ABC Family dnes oznámila, že jedné ze svých úspěšně zaběhnutých dramatických hodinovek objednává novou sérii! Dobré zprávy, které v seriálovém světě trvají poslední tři dny, pokračují nyní pro seriál The Fosters, který se dočká již třetí série.

„Jsme nadšení, že můžeme vytvořit další epizody pro The Fosters. Jde o seriál, který sklízí nejen chválu kritiků a mnoho cen, ale také si perfektně sedí s naším vášnivým a oddaným publikem,“ uvedla v oficiálním vyjádření Karey Burke, ředitelka programové skladby a vývoje pořadů na ABC Family.

The Fosters je hodinové drama o rodině, kde kromě biologických teenagerů žijí také adoptované děti různých ras. Všechny jsou vychovávány dvěma mámami, Stef Adams Fosterovou a Lenou Adams Fosterovou. Za své dosavadní vysílání se seriál může radovat z ocenění Television Academy a GLAAD Media Award. Produkuje ho slavná kráska Jennifer Lopez.

Během léta 2014 získala druhá série v průměru 2,6 milionu diváků týdně, z toho polovina náleží do cílové skupiny 18–49 let. Nejnovější díl, který byl vánočním speciálem, zaznamenal nejlepší sledovanost v historii seriálu (1,93 milionu diváků za večer).

Seriál The Fosters se vrátí na televizní obrazovky s druhou polovinou druhé řady už 19. ledna.


Patříte mezi fanoušky The Fosters? Potěšila vás zpráva o obnovení? Těšíte se, až se seriál po pauze vrátí a vyřeší cliffhanger z posledního vysílaného dílu?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY