Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2015

Masterchef Junior získal další ročník a nového porotce

Záplava obnovování nekončí, tentokrát se ozývá stanice Fox, která prodlužuje jednu ze svých kuchařských show. Dalšího soutěžního ročníku, v pořadí již čtvrtého, se dočkal Masterchef Junior.

Natáčení čtvrtého ročníku začne letos na jaře a jak již dříve bylo oznámeno, dojde ke změně ve složení porotců. Joe Bastianich totiž show opouští. Stanice nyní oznámila, kdo zaujme od příštího ročníku místo po boku Gordona Ramsayeho a Grahama Elliota. A bude to žena.

Nové role se ujme Christina Tosi, cukrářka a zakladatelka newyorského Momofuku Milk Bar. K tomu se vyjádřil Gordon Ramsay: „Christina je vzrušující, dynamický a inspirativní člověk v současném světě jídla, jejíž geniální nápady a neuvěřitelná pracovní morálka mají za následek raketový vzestup v kulinářském světě. Mám obrovský respekt k jejím názorům a věřím, že bude neuvěřitelný porotce a fenomenální rádce pro nejlepší domácí kuchaře v Americe.“


Jak se vám líbí vaření v podání mládí? A co říkáte na novou porotkyni?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 144 týdny
Show je suprová, kolikrát se před těmi dětmi stydím, jak nic neumím :D Jen by...
Lucious
před 144 týdny
Škoda, že už tam nejsou červené tenisky, ale jsem zvědavá, jak si nová...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY