Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2015

Stan Lee si střihne cameo v Agent Carter

Stanice ABC nedávno představila novinku ze světa Marvelu Agent Carter a nyní se objevila zpráva o účasti komiksové legendy, Stana Lee.

Ano je to tak, člověk který vytvořil Spider-Mana, Neuvěřitelného Hulka a mnoho dalších postat se objeví v epizodě seriálu Agent Carter s názvem The Blitzkrieg Button, která je naplánovaná na 27. ledna. Při své roli bude hrát člověka, který „má krátkou interakci“ s Howardem Starkem (Dominic Cooper).

Stan Lee, bývalý prezident a předseda vydavatelství Marvel Comics, je známý pro svou oblibu objevit se v televizních a filmových produkcích společnosti Marvel. Vytvořil mnoho postav, ze kterých Marvel momentálně těží a agentka Peggy Carterová (Hayley Atwell) je jednou z nich.

V posledních letech se v cameo rolích objevil ve filmech Strážci Galaxie či Kapitán America: První Avenger, ale byl i v dalším televizním seriálu od Marvelu, Agents of S.H.I.E.L.D..


Co říkáte na cameo Stana Lee? Těšíte se na jeho vystoupení? Jakou postavu si podle vás zahraje?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 143 týdny
jinak měl cameo i v seriálu Heroes kterej neni od Marvelu
Karel.handball
před 143 týdny
Stan Lee hraje ve všech Marvelovkách, dřív nebo později by se určitě objevil :D...
wenom64
před 142 týdny
Tak ta role nebyla moc dlouhá, taková jeho klasika, ale příjemný překvapení :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY