Facebook Twitter E-mail
19. ledna 2015

Vixen, spin-off Arrowa, se představuje na CW

Není to tak dávno, co stanice CW oznámila, že se možná dočkáme dalšího seriálu z prostředí Arrowa a Flashe. Na konferenci TCA ale všechny překvapila oznámením, že ke dvou výše zmíněným hitům přidá třetí.

Nový seriál od CW bude šestidílný animovaný původní příběh. Marc Guggenheim, výkonný producent seriálu a tvůrce Arrowa k tomu řekl, že animace mu pomohla vytvořit seriál, který si může s realitou hrát jednodušeji než běžný hraný seriál. Zatím se ale ani neví, jak dlouhé bude mít seriál epizody.

Postava Vixen (vlastním jménem Mari Jiwe McCabe) je v DC universu mnohem více obskurní než Arrow nebo Flash. Její schopnosti pocházejí z afrického totemu, který propůjčuje schopnosti zvířat tomu, kdo je chce využít pro ochranu slabých. Mari se po návratu z Afriky stane v New Yorku modelkou, zároveň ale bojuje proti zločinu.

Postava Vixen se poprvé objevila v roce 1981, ale vydání bylo plánované už čtyři roky předtím. Postupně se v DC universu stala členem Justice League a později i Suicide Squad. V nově rebootovaném universu The New 52 je krátce součástí Justice League International; během působení v této skupině je ale zraněna explozí a uvržena do komatu.

Seriál bude úzce s Arrowem a Flashem spojen. Diváci se v něm dozvědí odpovědi na otázky typu „Zjistí Oliver, že Felicity políbila Barryho?“ Ve Vixen se bude pracovat s magií, a to v mnohem větší míře než ve Flashovi. Podle Guggenheima je Arrow o něco více kriminální, Flash vědecký a Vixen magický oproti ostatním seriálům.

Zároveň nechává malou naději fanouškům, že by se jednou mohli dočkat i hraného seriálu. „Nikdy neříkáme nikdy. Pokud si diváci postavy oblíbí, rád bych se dostal do pozice, kdy za mnou CW přijde a řekne: ‚Hele, chceme hranou Vixen‘. To by bylo skvělé. Zatím je ale naším cílem vytvořit velmi kvalitní animovaný seriál. Chceme, aby se na nás dívali i lidé, kteří běžně animované seriály nesledují.“

Vixen se bude vysílat na podzim letošního roku na digitální platformě CW Seed. Podle časopisu Forbes by se mohl seriál stát až příliš dospělým pro stanici zaměřenou na mladší publikum, na druhou stranu by se ale také mohl stát tím, co je pro Nickelodeon Legend of Korra.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Engeneer
před 147 týdny
Budou herci dabovat svoje postavy i v animáku?:-)
havlik.jakub666
před 147 týdny
Měli by. Minimálně u Amella bych si byl skoro jistý, protože Green...
majka147
před 138 týdny
To som bola tak mimo že ani neviem žeby boli nejaké hry ? Tak to si chcem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY