Facebook Twitter E-mail
15. ledna 2015

USA Network ruší další seriál!

Dnešní zpráva není dobrá, ale není ani překvapivá. Kabelovka USA Network oznámila zrušení svého loňského debutanta. Po první sérii se loučí komedie Benched.

Sitcomu Benched obnovení nehrálo do karet od samého počátku. Seriál byl nasazen v době, kdy se stanice vrátila zpět k vývoji hodinových dramat ve snaze najít nový hit podobný Burn Notice. Benched navíc nikdy nebyl dobře sledovaným seriálem. Premiéra získala v říjnu 2014 870 tisíc diváků a ačkoliv epizody zůstaly stabilně sledované, přesto šlo o dost nízké číslo.

Producenti ABC Studios však zároveň oznámili, že se budou snažit najít pro komedii s Elizou Coupe a Jay Harringtonem nový domov na jiné stanici.

USA Network nyní vynakládá většinu svého rozpočtu na vývoj nových dramat. Výjimkou jsou pouze vlastní komedie Sirens a Playing House, a dále syndikace Modern Family, za kterou stanice utratila velké peníze.


Sledovali jste Benched? Mrzí vás tak brzké zrušení, nebo jste konec očekávali i podle vývoje děje? Věříte, že by měl seriál šanci uchytit se na jiné stanici a že by o něj měl vůbec někdo zájem?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 234 týdny
Škoda, Benched mě docela bavilo. Druhá série by mě zajímala, ale pochybuju, že...
ševča
před 222 týdny
Jako vypadalo to dobře, ale půlka dílu bylo vždycky jen Ninino žvatlání...
Pajky
před 222 týdny
Ale podle sledovanosti to bohužel se Sirens nevypadá o nic líp :(

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY