Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2015

Zvrácená královská rodinka se z trůnu nehne!

V posledních letech dochází k prudkému nárůstu televizních stanic, které hodlají zažít boom v seriálové tvorbě. Jednou z nich je také kabelovka E!, která v březnu letošního roku představí svůj první skriptový seriál The Royals.

Stanice nyní během panelu TCA oznámila, že novinka dostane i druhou sérii. Seriál tak může v klidu čekat dva měsíce na svou premiéru s jistotou, že se vrátí i v následujícím roce. The Royals byl favoritem už v roce 2014, kdy dostal objednávku na pilot. Filmová hvězda Elizabeth Hurley zde hraje postavu královny a matriarchy velmi pestré a zvrácené anglické vznešené rodinky.

„Obnovení tohoto nováčka ještě předtím, než vůbec začne, dokazuje oddanost E! ke skriptovému žánru a naši důvěru a podporu tohoto průlomového a zákony ohýbajícího seriálu,“ řekl Jeff Olde, výkonný viceprezident programové skladby E!.

Seriál vytvořil Mark Schwahn, jehož dílo většina z nás zná díky One Tree Hill, jehož je také tvůrce. Ačkoliv se jedná o americké dramedy, první série se natáčela celá v lokacích ve Velké Británii.

Pro znázornění toho, jak seriál bude vypadat, pro vás máme trailer „Anarchy in the Monarchy“:


Už jste o The Royals slyšeli? Plánujete na tuto šílenou královskou rodinku koukat, nebo si radši prohlédnete fotky té pravé? :-)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 148 týdny
Tak na tohle se určitě mrknu
Habibty
před 146 týdny
To nevypadá vůbec špatně! :-)
ševča
před 137 týdny
Seriál je přesně takový, jaký jsem ho čekala. A chtěla jsem ho vidět, takže...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY