Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2015

Kiefer Sutherland už nechce být Jackem Bauerem

Vypadá to, že už se nikdy nedozvíme, co se stalo s našim oblíbeným akčním hrdinou Jackem Bauerem. V novém rozhovoru s britským plátkem The Telegraph se Kiefer Sutherland rozpovídal o tom, jaké plány se svou nejslavnější rolí ze seriálu 24 hodin má.

Sutherland uvedl, že už netouží po tom roli si zopakovat. Toto vyjádření je v rozporu s informací producenta Briana Grazera, který v září oznámil, že je tu možnost pokračování prostřednictvím fil­mu.

„Já? Nemyslím si, že bych se k tomu ještě vrátil. Udělali jsme 12 epizod Live Another Day, abychom příběh ukončili a vypořádali se s některými událostmi historie. Také to byla neodolatelná příležitost, jak jet natáčet do Anglie. Pro všechny tyto důvody to dávalo smysl, udělat jednu poslední sérii.“

Po čtyřech letech pauzy se 24 vrátil na obrazovky loni v létě. Minisérie skončila s Jackem v rukou Rusů.

Sutherland nicméně moc dobře ví, že se nikdy nemá říkat nikdy. „Myslím, že jsem to samé říkal už na konci osmé série, takže mě neberte úplně za slovo.“


Jste ochotní připustit, že by Kiefer nadobro pověsil svou slavnou roli na hřebík? Nebo se řídíte heslem, že naděje nikdy neumírá a jednou se filmu dočkáme?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verarenak
před 143 týdny
Byla by škoda, kdyby to pokračovalo bez něj. Jsme si zvykly mít za hrdinu jen...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY