Facebook Twitter E-mail
20. ledna 2015

Patrick Fischler míří do pohádkového světa i k počítačům

Jak určitě víte, druhá polovina čtvrté série Once Upon a Time se zaměří na čarodějnické trio Cruella de Vil, Ursula a Maleficent. Těšit se můžeme i na Poseidona, otce Aurory i návrat Pinocchia.

Nedávno však byla zveřejněna další castingová informace – v OUAT bude hostovat i herec Patrick Fischler. Ztvární podomního prodejce a uvidíme jej jak v pohádkové zemi, tak ve Storybrooke. Bude vypadat, že jeho postava má dobé úmysly, ve skutečnosti je to však bystrý, arogantní a bezohledný obchodník.

Fischler se na jaře také objeví ve druhé sérii nového hitu stanice HBO, seriálu Silicon Valley. Ztvární profesora Bannerchecka, váženého a sebestředného akademika, který se se svojí rodinou přestěhuje, aby pomohl lidem v Hooli.

Tento herec se narodil 29. prosince 1969 v Los Angeles a znát jej můžeme z hostujících rolí v různých seriálech. Namátkou zmíníme například Mad Men, Lost, Suits, Castle, Moonlight, Grimm, Californication či Franklin & Bash.

Čtvrtá série Once Upon a Time bude pokračovat 1. března, druhá série Silicon Valley pak začne 12. dubna.


Sledujete OUAT a Silicon Valley? A co myslíte, přinesou jeho postavy do obou seriálů nějaké trable?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY