Facebook Twitter E-mail
19. ledna 2015

Emily Kinney nezůstane navždy mrtvá

Talentovaná herečka a zpěvačka Emily Kinney, která v The Walking Dead (Živí mrtví) zvárnila Beth Greene, bude hostovat v jedné z následujících epizod seriálu Forever!

Těšit se na ni můžeme v 16. epizodě první série, kde se opět objeví i Hilarie Burton v roli Iony Payne. Pro Emily to bude první role po smrti Beth v oblíbeném zombie dramatu od stanice AMC.

Od výkonného producenta a tvůrce seriálu Matta Millera jsme se dozvěděli, že „v této epizodě se bude vyšetřovat smrt vysokoškolské studentky, která má zálibu v role playing a při plnění něčí fantazie se oblékla do oděvu ze 70. let minulého století.“

„Henrymu (Ioan Gruffudd) to vůbec nepřijde divné, protože tuto fixaci na minulost naprosto chápe. Emily si zahraje postavu, která je až nezdravě posedlá obětí. Je to epizoda o posedlosti a o věcech, které nechceme nechat jít,“ dodal Matthew Miller.

Emily se kromě TWD objevila i v seriálech The Good Wife, Law & Order: Special Victims Unit a The Following.


Také už se nemůžete dočkat, až se Emily opět objeví na televizní obrazovce?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 148 týdny
V The Walking dead bola super a strašne mi prišlo ľúto keď ju zabili, tak sa...
justynajohnson
před 147 týdny
Její smrt ve Walking Dead byla smutná a nečekaná tak paráda,že se ukáže znovu...
wexzuz
před 146 týdny
Těším se na návrat Iony :) Bude to sranda. :-D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY