Facebook Twitter E-mail
19. ledna 2015

Co chystá Hannibal a kdy se vrátí?

Dnešní zpráva potěší fanoušky seriálu Hannibal, protože přináší několik zajímavostí včetně termínu, ve kterém se Hannibal dočká premiéry třetí série. Už nějakou dobu víme, že se přeobsazovala role Masona Vergera nebo to, že by měla mezi hlavní postavy patřit Gillian Anderson.

Dlouho jsme však nevěděli, kdy se seriál vrátí na televizní obrazovky. Až nyní předseda NBC Robert Greenblatt během zimního tiskového turné oznámil, že třetí série bude mít premiéru v létě: „Je to seriál, který milujeme a je kritiky oceňovaný, což máme rádi také. A také máme rádi léto. Na léto máme zajímavé plány.“ To znamená, že se s největší pravděpodobností dočkáme nejen Hannibala, ale také dobového dramatu Aquarius či minisérie Heroes: Reborn.

Dále byla oznámena účast herce Richarda Armitage, ten se nejvíce proslavil rolí Thorina ve filmové trilogii Hobit, ale znát ho můžete i díky seriálům jako Strike Back (Protiúder) či Robin Hood.

Ve třetí sérii se objeví v děsivé roli Francise Dolarhydea, jinak známého také jako The Tooth Fairy (Zoubková víla). To je hlavní záporák, kterého Thomas Harris vepsal do knihy Červený drak, což je jedna z knih na které je Hannibal založen. Mohutný Dolarhyde je sériový vrah se sbírkou zubů a zálibou ve vyvraždění celé domácnosti, kterou navštíví. Jeho představení se dočkáme v závěrečných šesti epizodách.

Bylo také oznámeno, že se hledá herečka pro postavu Molly, manželky Willa (Hugh Dancy). Jde o silnou ženu lehce přes třicet let, kterou nerozhází Willowa temná minulost, ale naopak se mu ji pokusí pomoci překonat. Molly má také dvanáctiletého syna Waltera. Chápe, že Will je dobrý člověk a její láska mu umožní se změnit. Pak je však Will požádán o návrat do FBI a Molly ví, jaké riziko to s sebou přináší.

Role Molly je naplánována na čtyři epizody a nebude představena dříve než v osmé epizodě, aby byl dostatek času pro skok do budoucnosti, ve kterém bude Will mít možnost změnit svůj osobní život.


Těšíte se na návrat Hannibala? Co říkáte na novou postavu? Koho byste obsadili do role Molly?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Shortyna
před 151 týdny
Tak (nielen) touto správou sa Hannibal dostal do popredia seriálov, na ktoré sa...
lukascoolarik
před 151 týdny
Už aby to bylo tady. :-)
drako83
před 151 týdny
Konečne nejaké info. Aj keď leto je široký pojem a dosť vzdialený ešte. Za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY