Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2015

Hawaii 5-0: Grovera čeká setkání se svým exparťákem

Také vás vždy zajímá minulost vašich oblíbených seriálových postav? Pokud ano, tak budete mít určitě radost, jelikož v jedné z následujících epizod seriálu Hawaii Five-0 nahlédneme do minulosti Grovera (Chi McBride)!

Grover se totiž po několika letech setká se svým bývalým parťákem Clayem, jehož ztvární herec Mykelti Williamson. Moc příjemné setkání to však asi nebude…

Na Claye totiž padne podezření ohledně smrti jeho manželky, která za záhadných okolností zahynula během jejich dovolené na Oahu. Má Clay se smrtí své ženy něco společného? No, na to si budeme muset počkat do odvysílání epizody. Jisté však je, že setkání bývalých parťáků „bude opravdu velmi emocionální,“ jak uvedl výkonný producent Peter Lenkov.

Mykelti Williamson se narodil 4. března 1957 v americkém Saint Louis a objevil se například v seriálech Nashville, Scorpion, Touch, Justified, Rizzoli & Isles, 24, CSI: NY či Kidnapped. Znát jej můžeme i z filmů Forrest Gump nebo Con Air.


Sedí vám Mykelti Williamson na Groverova parťáka? Nebo byste si v této roli dokázali představit jiného herce?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY