17. 1. 2015

Trojité obnovování na Foxu!

Víkendy jsou většinou novinkami netknuté, ovšem stanice Fox se dnes rozhodla dokázat, že výjimka potvrzuje pravidlo. Oznámila totiž, že třem svým seriálům naděluje nové série!

Hodnocení na SerialZone.czJedná se o dvě novinky a jednoho pokročilejšího hráče. Po pouhých dvou epizodách se může z pokračování radovat drama Empire. Seriál začal více než dobře, když minulý týden získal rating 3.8. Druhá epizoda navzdory všem konvencím dokonce toto číslo ještě navýšila na skvělý výsledek 4.0, díky kterému bylo obnovení jen otázkou času. S těmito výsledky se z Empire rychle stal nejlepší seriál současné sezóny. Empire se navíc těšil z popularity také na internetu; s čísly ze sledování VOD (video on demand) získal 1,1 milionu diváků, nejvíce ze všech foxovských seriálů.

Hodnocení na SerialZone.czDruhou obnovenou novinkou je batmanovský Gotham. Také zde byla druhá série plně očekávaná. Seriál se od podzimu ustálil na nadprůměrných číslech ratingu, která se stabilně drží nad hranicí 2.0, tedy o dost výše než zbytek dramat téže stanice. Když se vezmou v úvahu čísla sledovanosti za celý týden, tak tato adaptace DC komiksu pod taktovkou Bruno Hellera zaznamenává největší nárůst ze všech dramat na velké pětce.

Hodnocení na SerialZone.czTřetím šťastlivcem je komedie Brooklyn Nine-Nine s komikem Andym Sambergem, která se dočká třetí série. Seriál byl v letošní sezóně přesunut na nedělní večery, kde se střídá s foxovskými tradičními animáky. Druhá série si ve sledovanosti vede o 17 procent lépe než v loňském roce.

Seriály se tak přidávají k již obnoveným animákům The Simpsons, Family Guy a Bob's Burgers a k objednané novince Scream Queens od Ryana Murphyho.


Ze kterého obnoveného seriálu máte největší radost? Překvapil vás někdo, nebo jste pokračování u všech tří čekali? Dáte šanci Empire, když si vede tak dobře?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
jukab

jukab

Tak tohle mě vzhledem k tipovačce moc nepotěšilo :) Seriály FOXu jsou mi šumák, ale líbí se mi, jak se...
před 265 týdny
aislinn

aislinn

Hurá! Brooklyn Nine-Nine! :)
před 265 týdny
Klik

Klik

Tak Gotham som pozerala, nebavilo ma to, ale mám radosť z predĺženia pretože mám bod don tipovačky :) U...
před 265 týdny
Další články k tématu