Facebook Twitter E-mail
22. ledna 2015

Hvězda z Glee se z obrazovky nehne

Začalo se vám stýskat při pomyšlení, že za pár týdnů přijdete o pravidelnou dávku Ley Michele? Pak máme dobré zprávy. Herečka, která se proslavila rolí Rachel Berry v hudebním seriálu Glee, nebude mít po březnovém ukončení seriálu dovolenou dlouho. Na podzim se vrátí na stanici Fox v novém seriálu Ryana Murphyho, hororovo-komediální antologii Scream Queens.

Tímto ovšem hvězdné obsazení seriálu zdaleka nekončí. Již před několika týdny bylo oznámeno, že do seriálu míří Emma Roberts a Jamie Lee Curtis. Nyní se k první sérii kromě Michele nově připojují také Joe Manganiello (True Blood), Abigail Breslin (Little Miss Sunshine) a Keke Palmer (Masters of Sex). Ve vedlejší roli se v seriálu mihne také popová hvězdička Ariana Grande.

První série se bude odehrávat v prostředí vysokoškoleského kampusu, který je otřesen sérií brutálních vražd. Seriál se představí na Foxu na podzim.


Líbí se vám obsazení této novinky? Dáte si ji do svých watchlistů, nebo zatím váháte a počkáte raději až na trailer, případně na ohlasy po prvních epizodách?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vevis
před 146 týdny
Zajímavé, že všichni znají Leu jen jako Rachel. Krom toho, že se objevila ve...
ragelly
před 140 týdny
Tak Joe Manganiello musel od seriálu upustit, jelikož se mu kříží natáčecí...
ševča
před 130 týdny
Myslíš film, který byl označován jako nejhorší film všech dob apod.? A to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY