Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2015

Revenge: Jde do tuhého, další smrt je na cestě

S přibývajícími díly čtvrté série seriálu Revenge (Pomsta) nárůstá počet otázek, které si fanoušci ohledně budoucnosti jednotlivých postav začínají klást. Bude teď tajemství Emily vyzrazeno celému světu? Jaký to bude mít vliv na její okolí? A samozřejmě, jedna velmi podstatná otázka: Kdo bude ještě naživu, aby se odpovědi na tyto otázky dozvěděl?

Herci ze seriálu ochotně zodpověděli některé z otázek, naznačili, co mohou diváci v následujících dílech očekávat a prozradili pár zajímavých informací, které v seriálu opět zamíchají kartami.

Jack versus Black

Drží Daniel vedle sebe místo v posmrtném životě světa Revenge ještě někomu dalšímu? Nick Wechsler, představitel Jacka, prozradil, že by se diváci o osud jeho postavy měli obávat. „Ať už jeho dceru zabil kdokoliv, Malcolm Black po něm půjde. Upřímně, půjde po mně. Půjde po nás všech.“ Co se týče Emily (Emily VanCamp), Wechsler uvedl, že Jack se rozhodně zapojí a bude ji chtít z Malcolmových spárů zachránit. „Je to týmová práce. Jack by nikdy nedovolil, aby se jí něco stalo,“ vysvětlil.

Počet mrtvých

Přejete si, aby vás někdo uklidnil a řekl, že Jack bude v pořádku? Gabriel Mann to nebude. Představitel Nolana Rosse sdělil následující: „Kdokoliv z nás může kdykoliv zemřít. Tvůrci si servítky neberou. Tento rok do toho jdeme opravdu, opravdu po hlavě. Kdyby seriál dostal pátou sérii, musel by se celý předělat. Zda by zde figurovaly ty samé postavy nebo nějaké nové, to nikdo z nás neví,“ rozpovídal se Mann. Co se týče další smrti, rozhodně se zpátky nedržel: „Bude to velké. Náš tvůrce, Mike Kelley, si finále představoval jako pláž pokrytou mrtvými těly všech postav, kdy se jimi Emily a Victoria (Madeleine Stowe) snaží prodírat, aby se mohly navzájem odrovnat.“

Info znamená moc

Když teď Margaux zná pravdu o Emily – nebo alespoň pravdu, kterou jí vylíčila Victoria, čeká ji důležité rozhodnutí. O tom pohovořila představitelka Margaux, Karine Vanasse: „Měla by tuhle informaci zveřejnit? Pokud ano, jak by to měla udělat?“ Pravda také otevřela Margaux oči a ona teď vidí, jakou škodu, fyzickou i emocionální, Emily napáchala. „Všichni toho kvůli ní ztratili až příliš. Podle Margaux ji musí někdo zastavit.“ Navzdory tomu čeká Margaux scéna s Jackem, ve které svou zlobu trochu potlačí. „Nechce totiž Jacka zradit,“ prozradila Vanasse.

Louise 2.0

Před pár dny jste se mohli dozvědět, že Elena Satine se dočkala povýšení. Její postava Louise už také nebude hrát druhé housle a postaví se všemu čelem. „Nenechá ze sebe dělat hlupáka,“ konstatovala Satine. Tím naráží na odhalení z minulého týdne, kdy se Louise dozvěděla, že jí její rodina podstrkovala prášky, díky kterým si myslela, že je psychicky labilní. Když už je řeč o její rodině, v seriálu se konečně ukáže v celé své kráse i její matka (Carolyn Hennesy). Tímto znovushledáním se opět projeví jejich problémový vztah a diváci se také dozví, proč je Louise tak fixovaná na Victoriu. „Myslím, že nemá žádné postranní úmysly, co se týče Vitorie,“ vysvětlila Satine. „Louise je dívka, která hledá někoho, kdo by ji přijal.“ Co se týče její budoucnosti s Nolanem, má Satine jen jedno přání: „Doufám, že spolu zůstaneme zadobře.“


Co na to říkáte? O čí život se bojíte nejvíce? Chtěli byste vidět více sérií Revenge, nebo doufáte, že tahle bude poslední?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Locke
před 165 týdny
On se ke scénáristickému týmu Revenge ve čtvrté sérii přidal George R.R....
Gabik.029
před 165 týdny
:D :D Myslím, že už spíš pomalu finišují, tak je jim to jedno. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY