Facebook Twitter E-mail
23. ledna 2015

Supergirl bude herečka z Glee

Supergirl je jeden z nejsledovanějších projektů, kterých bychom se příští rok mohli dočkat na televizních obrazovkách. Na začátku listopadu jsme vás informovali o tom, že stanice CBS začíná hledání představitelek pro hlavní roli. O měsíc později se živě spekulovalo o tom, že by se Supergirl měla stát Claire Holt. Nyní už je ale vše jinak, protože obsazení hlavní role bylo prozrazeno.

Novou superroli získala Melissa Benoist, která se zatím televizním divákům do paměti otiskla hlavně jako Marley Rose ze seriálu Glee. Ten však letos končí a mladá herečka tak už ví, na jakou roli se po skončení bude chystat.

Jen pro pořádek si zopakujme, kdo vlastně Supergirl je. Jmenuje se Kara Zor-El alias Kara Danvers a je jí 24 let. Podle mytologie DC univerza byla Kara ve věku 12 let poslána ze své umírající domovské planety Krypton na Zemi, kde se jí ujala pěstounská rodina Danversových. Danversovi ji naučili zacházet s jejími výjimečnými schopnostmi a naučili ji zacházet s nimi opatrně. Více než deset let se Kaře dařilo je skrývat, ale pak byla donucena je použít na veřejnosti během nečekané katastrofy. Povzbuzena pocitem hrdinství začne využívat své schopnosti ve snaze pomoci lidem ze svého města, čímž si vyslouží svou přezdívku.

Nyní zbývá obsadit další role, Kařinu sestru Alex. Ředitelku společnosti CatCO Cat Grant, agenta CIA Hanka Henshawa, fotografa Jamese Olsena či programátora Winslowa „Wynn“ Schotta.


Co říkáte na novou Supergirl? Líbí se vám nebo jste si představovali jinou herečku? Koho byste uvítali do ostatních rolí?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 141 týdny
Na facebook jsme nasdíleli první promofotky Supergirl, tak to...
ševča
před 131 týdny
No s Claire Holt bych to nesledovala, Glee jsem viděla více méně jen...
LadyJ
před 131 týdny
Postava Marley v Glee mi lezla vyloženě na nervy, ale tu herečku jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY