Facebook Twitter E-mail
26. ledna 2015

Heroes: Reborn definitivně bez Sylara

Hledá se nový velký zloduch! Zloduch, který bude strašit hrdiny v minisérii Heroes: Reborn. Hvězda původního seriálu, herec Zachary Quinto, se rozhodl, že si svou ikonickou roli superhrdinského sériového vraha Sylara již nezopakuje.

„Nevrátím se zpátky,“ uvedl herec v rozhovoru. „Tvůrce Kim Kring mě kontaktoval, když se pro minisérii rozhodli. Skvěle jsme si popovídali. Moc to pro mě znamenalo, ale prostě cítím, že už se k tomu zpátky vracet nechci.“

Herec ale jinak pěl na chystaný seriál samou chválu: „Tim mému rozhodnutí rozuměl. Jsem nadšený z toho, že do toho jsou. Moc mě těší, že se tam znovu objeví Jack Coleman. Být součástí takového projektu je velká věc. Já mám ale pocit, že potřebuju objevovat jiné věci.“

V současnosti je tak Coleman jediným hercem z původních Hrdinů, který se vrátí v minisérii. Nově byl do seriálu obsazen také Zachary Levi, který ztvární hlavní, leč dosud nespecifikova­nou roli.

Heroes: Reborn se na stanici NBC bude vysílat v letních měsících.


Mrzí vás, že se Zachary rozhodl projektu neúčastnit? Dokáže nějaká jiná postava s jiným hercem vůbec Sylara nahradit, nebo dokonce překonat?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 137 týdny
Tak on stejně byl celkem slabina seriálu. Sice největší padouch, ale málokdy...
IcePrincess
před 137 týdny
Syler, Claire, Tracy a Peter byli moji největší oblíbenci a ani jeden tam...
Tribe
před 124 týdny
Tak to je škoda, byl to můj oblíbenej záporák... nedávno jsem se dozvěděl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY